Russian (CIS)Ukrainian (UA)
 
 
Середа, 12 грудня 2018

     Сонячні колектори

Сонце — найдоступніший зі всіх джерел енергії. Сонячний колектор дозволяє використовувати його енергію цілий рік.

Принцип роботи сонячних колекторів дуже простий. Сонячна енергія накопичується в колекторі (він складається з мідних труб приварених до пластини із спеціальним теплопоглинаючим покриттям) і нагріває робочу рідину. При зростанні температури насоси направляють нагріту рідину в теплообмінник бойлера або буферної ємності, де рідина сонячних колекторів віддає своє тепло воді, і, охолоджуючись, повертається назад в колектор.
Vaillant пропонує Вам наступні сонячні системи:
auroTHERM plus 
 
Сонячний колектор auroTHERM plus
 
 auroTHERM exclusiv
Сонячний колектор AuroTHERM exclusiv VTK 570
  auroSTEP
Сонячна система auroSTEP
Солнечные коллектора на крыше

     Чому сонячна енергія?

Сонце – це унікальне джерело енергії. Воно є не лише невичерпним і безкоштовним джерелом тепла, але і самим екологічно чистим з доступних людству видом енергії.

Те, що це енергія майбутнього, показують наступні факти. Сонце поставляє кожні 8 хвилин стільки енергії, скільки людство використовує протягом року. За допомогою сонячної енергії, яка надходить на поверхню землі на протязі доби можна покрити потреби всього людства в енергії на 180 років. Якщо говорити мовою цифр, то Земля отримує щодня від сонця 960 Млрд. кВт. (960.000.000.000.000 кВт).

Використання сонячних колекторів дозволяє економити на приготуванні гарячої води в середньому до 60-70% за рік і на опалюванні до 30% за рік з врахуванням зростання цін на енергоносії.

В основному сонячні колектора використовуються для приготування гарячої води, догріву басейну і підтримки системи опалювання.

Економте енергію цілий рік: сонячні системи для всіх!                

 Вакуумний колектор
Високоефективний вакуумно-трубчастий колектор auroTHERM exclusiv
- Трубчастий колектор для приготування гарячої води і підтримки опалювальної системи з максимальною продуктивністю
- Можливість установки в раніше "незручних" місцях, таких як фасади
- Простота збірки в три операції із застосуванням нової системи сполучних елементів
- Хороші показники ефективності акумуляції енергії випромінювання до 900 кВтч/м2
- Напівциліндричне дзеркало з коефіцієнтом віддзеркалення >95%+-1%
 
Плоский колектор
Високоефективний плоский колектор auroTHERM plus

Плоский колектор auroTHERM plus солідне, недороге рішення, для того, щоб використовувати сонячну енергію. Високу продуктивність колектора забезпечує вдосконалене і запатентоване антирефлекторне скло, яке пропускає до 96% сонячних променів, що істотно покращує ККД колектора.

 
Бойлер AuroStor VPS SC700
  Комбінований бойлер auroSTOR VPS SC 700

Комбінований бойлер auroSTOR VPS SC призначений не лише для комфортного забезпечення будинку теплом, але і для ефективного використання сонячної енергії при приготуванні гарячої води і опалюванні. Теплообмінник  теплового насосу обо котла підтримує комфортну температуру в бойлері ГВС, у випадку якщо потужності сонячної системи недостатньо.

 
AuroMATIC 620
  Регулятор auroMATIC 620

Новий погодозалежний каскадний регулятор auroMATIC 620 дозволяє не лише керувати сонячними колекторами, бівалентним бойлером, опалювальними контурами і опалювальним приладом, але і особливо зручний в експлуатації за рахунок графічного представлення інформації і функції «поверни і натискуй».